Стіл гостинний Гранд

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20269 350 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Розкішний сучасний стіл Гранд додасть вишуканості у Вашу вітальню кімнату, а також забезпечить Вас великим столом для прийому гостей, так як при необхідності він розкладається на дві довжини і може стає великим столом з розміром 280х100см.
Стіл виготовлений з довговічних і якісний матеріалів, тому термін його експлуатації не обмежений. Каркас столу виготовляється з натуральної деревини вільхи. Стільниця - МДФ плита в дубовому шпоні. Покривається стіл гіпоалергенним лаком італійського виробництва, що захищає його від подряпин і ушкоджень.
Красиві різьблені ніжки і незвичайна форма, надають столику неповторності та оригінальності.
Розміри розкладного столу Гранд
| Вид столу | Довжина, см | Ширина, см |
| У складеному вигляді | 200 | 100 |
| В розкладеному вигляді | 240 | 100 |
| В розкладеному вигляді | 280 | 100 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Овальный |
| Цвет | Ольха |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 2000 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 2000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
- Цена: 9 350 ₴



