Стіл обідній Престиж

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20268 550 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стіл обідній Престиж – сучасна модель розкладного столу, виготовленого з натурального дерева. Виготовляється стіл з деревини вільхи, вона має характерний природний малюнок з красивим відтінком. Стільниця виконана з - МДФ плити шпонованої дубовим шпоном для захисту поверхні від ушкоджень. Покриття гіпоалергенний лак італійського виробництва. Обідній стіл завдяки додатковим вставкам в стільницю може збільшуватись в розмірах . У складеному стані стіл не займає багато місця, він прекрасно розміститься як на кухні, так і у вітальні. Його фігурні ніжки і елегантний зовнішній вигляд прикрасять собою будь-яку обідню зону.
Габаритні розміри: висота: 77,5 см
Стільниця в складеному стані: 160х90 см
Стільниця в розкладеному стані: 200х90 см \ 240х90 см
Вставка: 40 см \ дві по 40 см
Порода деревини: вільха
Стільниця: МДФ плита шпонована дубовим шпоном
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
КОЛЬОРУ
Для обіднього столу Престиж пропонуються 7 відтінків натуральної деревини – від світлого до темного, а також білий колір. Зверніть увагу, що при замовленні столу в білому кольорі ціна збільшується на 15%.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Овальный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
- Цена: 8 550 ₴



