Комод Арте KOM 2N2D

- В наличии
1 800 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба KOM 2N2D з модульної системи Арте ВМВ Холдинг .-
містить дві ніші і два закритих відділення. За лівими дверима розташована одна полиця, за правою - дві полиці з бортиками, які можна встановити як під кутом, так і горизонтально.
Використовуються петлі Hettich.
Випускається в кольорі:
- графіт / дуб кам'яний;
- дуб кам'яний / графіт.
- білий/дуб камяний
Використовувані матеріали:
- корпус - ДСП ламінована;
- фасад - ДСП ламінована.
Ручки: пластикові.
Розмір-
| висота: | 94 см |
| ширина: | 120,4 см |
| глибина: | 40 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 940 |
| Глубина | 400 |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт. |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Ширина | 1204 |
- Цена: 1 800 ₴


