Крісло Нетворк (Network) • Nowy Styl

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20262 950 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Місце оператора вдало доповнить крісло Network з низькою спинкою з покриттям міцної сітки. Воно ідеальне для роботи за комп'ютерним столом. Його можна відрегулювати по висоті, свого столу, спинка дугоподібної форми буде надійною опорою для хребта, плавно спадає донизу м'яке сидіння буде сприяти гарній циркуляції крові. Ще воно має невеликі габарити і тому не буде займати дуже багато місця в маленькій кімнаті, де працює багато людей.
Модель оснащена зручним механізмом гойдання , який можна відрегулювати за ступенем жорсткості гойдання. Дугоподібні підлокітники будуть підтримувати руки під час роботи, що зніме зайву напругу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 10 кг |
| Высота с учетом спинки | 107 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 107 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 95 см |
| Глубина кресла | 42 см |
| Ширина кресла | 48 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 52 см |
| Глубина сиденья | 42 см |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 2 950 ₴






