Стіл офісний 1

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 415 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стіл Офісний 1 - це один з небагатьох варіантів меблів, який сподобається людям різного віку і з різними характерами.
Стіл виготовляються з ДСП 16 мм, стандартні кольори ДСП: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль.
При замовленні вироба з частковим використанням колір ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості ізденія додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх тьєполо - до вартості додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості додається + 20%
- Матеріал - ДСП ламінована кромкована, колір на вибір
- 2 висувних ящика
- Розмір 1000 * 550 * 740 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 740 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
- Цена: 2 415 ₴

