Письмовий стіл 5 Luxe Studio

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 557 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Письмовий стіл 5 Luxe Studio - сучасний і зручний у використанні меблевий виріб, який стане ідеальним доповненням домашнього або офісного кабінету.
Представлена модель відрізняється ергономічним дизайном і високою якістю матеріалів, з яких вона виготовлена.
Завдяки різним колірним рішенням даний меблевий виріб зможе гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
- Матеріал: ламінована ДСП
- 1 висувний ящик
- Габаритні розміри (Ш * Г * В): 900 * 500 * 750 мм
Стандартні кольори ДСП: венге магія / дуб молочний / яблуня локарно / вільха темна / горіх лісовий / біле дерево / дуб сонома світлий / дуб сонома трюфель / ваніль
Додатково: вартість виробу в кольорі - дуб родос світлий / горіх ліон світлий / горіх Тьєполо / зебрано світлий (Не фасадний) / зебрано темний, збільшується на 10%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие надстройки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина | 900 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина столешницы | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
- Цена: 2 557 ₴

