Ліжечко дитяче "Міла" СІРИЙ

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20266 200 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компанія «Венгер» є одним з провідних виробників дитячих меблів з масиву натурального дерева.
На виробництві підприємства використовують обладнання провідних компаній Європи
Основним напрямком діяльності є виробництво меблів з масиву натурального дерева (вільха, дуб, ясен) .
Ліжка фірми «Венгер» виробляються з екологічно чистої деревини Волині, але при необхідності використовуються і інші породи дерев. Для покриття виробів використовуються лаки і фарби, які відповідають медичним та екологічним нормам і є сертифікованими.
Габаритні розміри ліжечко "Міла"
| довжина |
144 см |
| Ширина |
74 см |
| Висота з урахуванням боковин |
76 см |
| вага ліжечка |
25 кг |
Розміри спального місця ліжечко "Міла"
| Довжина спального місця |
140 см |
| Ширина спального місця |
70 см |
| Висота в нижньому положенні |
58 см |
| Висота у верхньому положенні |
20 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Венгер |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 70х140 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Длина кровати | 144 см |
| Ширина кровати | 74 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 140 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
- Цена: 6 200 ₴



