Ліжко Шопен Арбор Древ Сосна 90х200 см

- Под заказ
Отправка с 26 мая 2026от 6 550 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Міцне і стійке ліжко «Шопен» звертає на себе увагу своєю якістю і дизайном. Модель виготовлена з якісних і зносостійких матеріалів. До того ж пропонуємо широкий асортимент колірних рішень під кольори різних порід дерева, і вам не складе труднощів підібрати оптимальний варіант під свій інтер'єр. Не розчарує й основа для матраца з ламелей товщиною 8 мм, І відстанню між ними 3,8 см, це буде посилювати ортопедичні властивості розташованого на ній матраца. Ліжко може бути виготовлене із двох типів деревини: щит сосни та щит дерева бук. Ліжко покрито гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Ліжко можна замовити довжиною спального місця 190 см — без доплати.
З ліжком пропонуємо придбати ящики, але це тільки для ширини ліжка 90, 160 та 180 см. Ящики на половину довжини ліжка, каркас із ДСП, фасад із дерева. За білий колір буде доплата 15%.
ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦА ОТРИМАЙТЕ СКИДКУ-10% НА НЬОГО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 83 см |
| Длина кровати | 209 см |
| Ширина кровати | 98 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
- Цена: от 6 550 ₴





