Стіл кухонний "Аллер" круглий

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20263 183 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круглий кухонний стіл "Аллер" - вигідне рішення для невеликої кухні або обідньої зали кафе, ресторану. Стільниця виготовлена з ДСП товщиною 18 мм з ламінованим покриттям. Металевий каркас складається з трьох стрижнів, з'єднаних в одній точці, і може бути виконаний в двох кольорах: хром і алюміній. Ніжки столу мають пластикові заглужки, які захищають покриття для підлоги від пошкоджень і дозволяють встановлювати стіл на нерівні поверхні.
Розмір:
Ширина 90 см
Глубина 90 см
Высота 75 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
- Цена: 3 183 ₴

