Постільна білизна ТЕП "Geometric blue"

- В наличии
1 495 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна ТЕП Geometric blue пошито з бязі. Бязь - це натуральна тканина щільного полотняного переплетення, що складається зі стовідсоткового бавовни. За рахунок своєї невисокої вартості, використовується як один з основних матеріалів для виробництва домашнього текстилю. Постільні комплекти з бязі не вимагають складного догляду, вони дуже практичні і зносостійкі. Малюнок в комплекті постільної білизни ТЕП Geometric blue наноситься за допомогою технології пігментного друку. Щільність тканини - 112г / м2.
Переваги ліжку ТЕП з бязі:
- натуральна тканина;
- відсутність усадки при пранні;
- яскраві кольори, стійкі при пранні;
- не скачується.
- Сімейний комплект: підодіяльник (2 шт.) 150x215 см, простирадло 215x240 см, наволочки (2 шт.) 70x70 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Бязь |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Пододеяльник | 2 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 215 см |
| Длина простыни | 240 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 215 см |
- Цена: 1 495 ₴


