Постільна білизна ТЕП 327 Sea Dream

- В наличии
1 250 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Невід'ємним атрибутом нашого комфортного сну є високоякісна постільна білизна, адже саме з ним стикається наше тіло протягом всієї ночі. Комплекти постільної білизни розрізняються між собою розмірами, а також видами тканини і кінцевої ж кольорами.
Евро - підковдра 215х200 см,
простирадло 215х240 см,
наволочка или 70х70см - 2шт
Основні рекомендації по догляду за постільною білизною із бязі:
• перед використанням, комплект рекомендується випрати;
• прання при температурі 40°C в пральній машинці або вручну;
• вивішувати сушити відразу після прання;
• не відбілювати;
• ДСТУ допускається усадка виробів на 3-5%;
• білизну розгладжувати трохи вологою, при розігріві праски до 150°C - 200°C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Бязь |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 215 см |
| Длина простыни | 240 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 215 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 250 ₴


