Стілець Signal H-261 bis k Кремовий

- В наличии
1 360 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Простий і сучасний стілець Signal Н-261 - ідеальний предмет меблів для їдальні та кухні. Стілець класичної форми вражає простотою, а оббивка з еко-шкіри робить його придатним до будь-якого стилю інтер'єру. Сидіння декоровано прострочкою в горизонтальні смуги. Ергономічний вигин спинки забезпечує додатковий комфорт при розміщенні на стільці. Наповнення стільця-пружний пінополіуретан. Ніжки- метал.
Габаритні розміри:
Висота стільця з урахуванням спинки 960 мм
Ширина 400 мм
глибина 380 мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | экокожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 960 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | экокожа |
- Цена: 1 360 ₴
