Комод 4Ш "Лайн" Сокме

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20264 300 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний комод 4ш "Лайн" виконаний в постільних тонах і буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі. Комод - досить універсальний елемент меблів, наповнення якого залежить від місця розташування в квартирі. У ньому зручно можуть розташуватися, як постільні речі та нижню білизну в спальні, так і кухонні сервізи та столові прибори в вітальні. Даний комод оснащений роликовими напрямними.
Розміри:
ширина: 80 см
висота: 103 см
глибина: 48 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Высота комода | 103 см |
- Цена: 4 300 ₴

