Стілець "VENUS" chrome

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 269 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець "VENUS" (Вінус) - кухонний стілець. Стілець "Вінус" це хороший вибір для кухні. Також його можна використовувати в кафе, пабах або барах. Міцний хромований каркас. Зручна спинка, для підтримки Вашої постави. М'яке сидіння для Вашої зручності. Спеціальні заглушки на ніжках стільця для запобігання подряпин на підлозі.
Висота сидіння - 45 см.
Висота спинки - 41 см.
Висота сидіння - 45 см.
Висота спинки - 41 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Сиденье | металл |
| Спинка | хромированная сталь |
- Цена: 1 269 ₴
