Вітрина 1d1w / 60 Olivia

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20269 100 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вітрина 1d1w / 60 Olivia Mebel Bos з колекції модульних меблів Olivia фабрики Mebel Bos. Багатофункціональний елемент вітальні і їдальні для зберігання посуду, книг і декору. Висока вітрина має дверку, за якої три скляні полички у верхній частині конструкції і дві полиці з ДСП. Вітрини додатково можна комплектувати світлодіодним підсвічуванням. Головними особливостями моделі є практичний і функціональний дизайн, оригінальне оформлення корпусів і декоративні патиновані вставки.
| Висота | 217 см |
| Ширина | 60 см |
| глибина | 36 см |
| Матеріал корпусу | ДСП з накладками з МДФ |
| матеріал фасаду | ДСП, прозоре скло |
| колір | крем / дуб ancona |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 2170 мм |
| Глубина витрины | 360 мм |
| Ширина витрины | 600 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 9 100 ₴

