Вітрина 2d2w / 100 Olivia

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20269 700 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вітрина 2d2w/100 модульної системи OLIVIA від польської MEBELBOS має чотири закритих відділення з поличками всередині. Два відділення мають фасади зі скляною вставкою і скляну поличку всередині, яка додатково може комплектуватись підсвіткою. Різний варіант навішування фасадів дозволяє створити ще більше варіантів композицій в облаштуванні оселі.
Габаритні розміри:
- ширина - 96 см
- висота - 160,5 см
- глибина - 36 см
Колір:
- крем / дуб ancona
Матеріал:
- ламінована ДСП / МДФ
- крайка - ABS
Фурнітура:
- ручки - метал
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Количество дверок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1605 мм |
| Глубина витрины | 360 мм |
| Ширина витрины | 960 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 9 700 ₴


