Комод 3D2S "Ayson" ВМВ Холдинг
Доставка 0

- В наличии
4 700 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 3Д2Ш елемент модульної системи "Ayson" від фабрики VMV Holding, виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм і 22 мм, в кольорі дуб артезіан - імітація натурального дерева. Комод з висувними ящиками і 3-ма дверками за якими полички для зберігання різних речей. Сучасний дизайн меблів з лаконічними металевими ручками на дверцятах. Стильний зовнішній вигляд меблів Айсон з великою кількістю різних елементів, які можна придбати окремо і підібрати відповідно до розмірів вашої кімнати і особистими уподобаннями.
Розміри комода:
довжина: 126 см
висота: 91 см
глибина: 36 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 126 см |
| Глубина комода | 36 см |
| Высота комода | 91 см |
- Цена: 4 700 ₴


