Вітрина 1D1W1S "Ayson" ВМВ Холдинг

- В наличии
5 500 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Висока вітрина є елементом модульної системи Ayson від виробника ВМВ Холдинг. Вітрина виготовляється в сучасному стилі з висувною шухлядою в центрі, скляними дверками за якими розміщені скляні полиці для зберігання. Вітрина Айсон має сучасний дизайн з прямити та простими формами та лініями в сучасному кольорі під натуральне дерево. Велика кількість елементів системи Айсон дозволяє підібрати потрібний комплект для вашої вітальні відповідно габаритних розмірів та ваших вподобань.
Система Ayson ВМВ Холдинг виготовляється в кольорі дуб артізан.
Розміри вітрини "Ayson":
Ширина: 56 см
Висота: 210 см
Глибина: 36 см
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРОДАВЦЯ: доставка безкоштовна!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 2100 мм |
| Глубина витрины | 360 мм |
| Ширина витрины | 560 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 500 ₴


