Шафа кутова 2D "Ayson" від VMV Holding

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20268 910 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа 2Д кутовий елемент модульної системи "Ayson" від фабрики VMV Holding, виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в кольорі дуб Артізан - імітація натурального дерева. Шафа на кут з 2-ма дверцятами і полками всередині для зберігання речей, штанга для одягу. Сучасний дизайн меблів з лаконічними металевими ручками на дверцятах. Стильний зовнішній вигляд меблів Айсон з великою кількістю різних елементів, які можна придбати окремо і підібрати відповідно до розмірів вашої кімнати і особистими уподобаннями.
Розміри шафи:
ширина: 97 см
висота: 210 см
глибина: 97 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | угловой |
| Форма фасада | прямой |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Дуб |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 970 мм |
| Ширина шкафа | 970 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 4 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
- Цена: 8 910 ₴

