Шафа SZF 4D1S Айсон ВМВ Холдинг
Доставка 0

- Под заказ
Отправка с 25 мая 20265 255 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа SZF 4D1S - є одним з елементів модульної дитячої Айсон.
Дитяча Айсон від виробника меблів ВМВ, в кольорі дуб Артізан - імітація натурального дерева.Сучасний дизайн даних меблів з лаконічними металевими ручками на дверцятах. Стильний зовнішній вигляд меблів Айсон з великою кількістю різних елементів, які можна придбати окремо і підібрати відповідно до розмірів вашої кімнати і особистими уподобаннями.
Виготовлена з ламінованої ДСП.
Розміри:
Довжина: 870 мм
Глибина: 505 мм
Висота: 2105 мм
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРОДАВЦЯ: доставка безкоштовна!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2105 мм |
| Глубина шкафа | 505 мм |
| Ширина шкафа | 870 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 255 ₴


