Комод 2D1S "Ayson"

- В наличии
3 160 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 2Д1Ш елемент модульної системи "Ayson" від фабрики VMV Holding, виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в кольорі дуб Артізан - імітація натурального дерева. Комод з 2-ма дверцятами і висувним ящиком для зберігання речей. Сучасний дизайн меблів з лаконічними металевими ручками на дверцятах. Стильний зовнішній вигляд меблів Айсон з великою кількістю різних елементів, які можна придбати окремо і підібрати відповідно до розмірів вашої кімнати і особистими уподобаннями.
Розміри комода:
ширина: 87 см
висота: 91 см
глибина: 36 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 87 см |
| Глубина комода | 36 см |
| Высота комода | 91 см |
- Цена: 3 160 ₴

