Стінка Melisa VMV

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20267 095 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стінка Melisa VMV (Меліса ВМВ) - це оригінальна стінка-вітальня виробництва фабрики ВМВ Холдинг, стане відмінним доповненням вітальні. Стінка випускається в поєднанні кольорів білого і теплого відтінку деревини, і завдяки такому поєднанню виглядає затишно і стильно одночасно. Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм фабрики Kronospan. Вітальня Меліса VMV продається цільною конструкцією і складається з наступних елементів: тумба під телевізор з закритими і відкритими відділеннями, а також пеналів, які дозволять приховати необхідні речі для зберігання. Колекція Melisa VMV характеризується асиметричним розміщенням, відсутністю ручок, їх роль виконує торець фасаду, якісної і функціональної фурнітурою HAFELE
Розміри:
| Висота | 180 см |
| Ширина | 240 см |
| глибина |
45 см
|
| Матеріал корпусу | ДСП товщиною 16 мм |
| матеріал фасаду | ДСП товщиною 16 мм |
| колір | дуб крафт золотий / біла платина |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Пенал | 2 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Высота стенки | 1800 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 7 095 ₴

