Стінка в вітальню ОМЕЛА ВМВ

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20268 620 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стінка ОМЕЛА ВМВ - меблевий комплект шириною 260 см для вітальні.
Виробництво: фабрика VMV Holding (Україна).
Випускається в кольорі: дуб крафт золотий / біла платина.
Використовувані матеріали:
- корпус - ДСП ламінована;
- фасад - ДСП ламінована.
Комплект меблів для вітальні ОМЕЛА VMV складається з тумби під телевізор з висувним ящиком, відкидними дверима і нішею, пенала-надставки, відкритих полиць і навісної шафки.
Застосовується фурнітура HAFELE.
Габарити стінки :
Висота 193 см;
Ширина 260 см;
Глибина 42 см;
Товщина копусу: 1.6 см.
Склад стінки :
Ніша під телевізор.
Тумба з дверцятами.
Полка.
Шухляда.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Пенал | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2600 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 1930 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 8 620 ₴


