Передпокій Рута ВМВ

- В наличии
6 005 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Передпокій Ruta VMV (Рута ВМВ) - це сучасний комплект виробництва фабрики ВМВ Холдинг, стане відмінним доповненням передпокоя. Меблі випускаються в поєднанні кольорів білого і теплого відтінку деревини. Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 мм фабрики Kronospan. Передпокій Рута VMV продається комплектом і складається з наступних елементів: елегантної шафи з дзеркальними фасадами, тумби для взуття з м'яким сидінням і навісної вішалки. Колекція Ruta VMV характеризується цікавим дизайном, продовгуватими ручками сріблястого кольору, якісної і функціональної фурнітурою HAFELE, яка дуже зручна у використанні.
Розміри:
| Висота |
200,6 см |
| Ширина |
150,5 см |
| глибина |
43,5 см. |
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРОДАВЦЯ: доставка безкоштовна!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1505 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Высота | 2006 мм |
- Цена: 6 005 ₴

