Передпокій КРОКУС ВМВ

- Под заказ
Отправка с 16 мая 202610 650 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект меблів для передпокою КРОКУС ВМВ української фабрики VMV Holding, що привертає простотою, лаконічністю, прямими лінії і правильними геометричними формами. Застосовуються петлі HAFELE. Додатково комплектується м'якою подушкою (5х125х40 см) в тканини Etna 96 на тумбочку.
Склад передпокої КРОКУС ВМВ :
- Шафа дводверна з нішею - 1 шт.
вис. / шир. / гл. - 208,2 / 63,4 / 40 см, всередині кожного відділення по одній полиці; - Тумба для взуття - 1 шт.
вис. / шир. / гл. - 47,1 / 125 / 40,2 см, чотири відкритих відділення; - Вішалка настінна - 1 шт.
вис. / шир. / гл. - 92,7 / 125 / 29,6 см, штанга для вішалок і шість гачків.
Колір : антрацит.
матеріал :
- корпус - ДСП ламінована;
- фасад - ДСП ламінована.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1884 мм |
| Глубина | 402 мм |
| Высота | 2082 мм |
- Цена: 10 650 ₴

