Вітрина WIT 1W1D VERNE ВМВ

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20265 260 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вітрина ВЕРНЕ WIT 1W1D ВМВ української фабрики VMV Holding для вітальні і їдальні. Містить два закритих відділення. За верхніми дверима зі вставкою з прозорого скла розташовані три полки. У нижньому відділенні знаходиться одна полиця. Двері встановлюються як з правого, так і з лівого боку. Вітрина обладнана петлями Hettich. Фасад декорований вертикальної фрезеруванням. Для відкривання використовуються подовжені металеві ручки чорного кольору.
колір :
- корпус - білий / дуб кам'яний;
- фасад - білий.
матеріал :
- корпус - ДСП ламінована;
- фасад - ДСП ламінована.
- Розміри:
Висота 192 см
Ширина 59,8 см
глибина 37,2 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1920 мм |
| Глубина витрины | 372 мм |
| Ширина витрины | 598 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 260 ₴

