Комод KOM 2D4S Верне VMV holding

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20267 200 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод KOM 2D4S VERNE VMV Holding дводверна з чотирма висувними ящиками - елемент модульної системи ВЕРНЕ від фабрики BMB Холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП. У кожному відділенні розташовано по одній полиці. Використовуються петлі Hettich і напрямні повного висування.
Розміри: шир. / Вис. / Гл. - 148/92 / 37,2 см.
Меблі Верне ВМВ Холдiнг представлена в ефектною комбінації білого кольору і дуб кам'яний з виразною деревної фактурою. Характеризується простотою форм, фрезерованими фасадами і подовженими чорними ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 148 см |
| Глубина комода | 37 см |
| Высота комода | 92 см |
- Цена: 7 200 ₴


