Тумба під телевізор OLIVIA

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20266 050 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба під телевізор 3s / 140 Olivia Mebel Bos з колекції модульних меблів Olivia фабрики Mebel Bos. Невід'ємний атрибут будь-якої вітальні кімнати. Широка тумба під тв має три висувних ящика і дві відкриті ніші для апаратури з отворами під дроти. Головними особливостями моделі є практичний і функціональний дизайн, оригінальне оформлення корпусів і декоративні патиновані вставки.
Розміри:
|
Висота: |
50 см |
|
Ширина: |
136 см |
|
глибина: |
40 см |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под ЭЛТ телевизор |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 500 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1360 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 050 ₴

