Вітрина ІНЕС ВМВ WIT 2W2D

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20266 900 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вітрина ІНЕС WIT 2W2D ВМВ української фабрики VMV Holding для вітальні і їдальні. Містить чотири закритих відділення. За верхніми дверима зі вставками з прозорого скла розташоване по дві полиці. В нижніх відділеннях встановлено по одній полиці. Вітрина обладнана петлями Hettich. Фасад декорований оригінальною фрезеруванням. Для відкривання використовуються ручки двох видів залежно від фасаду: точкові мініатюрні чорного кольору з алюмінієвими елементами (сосна норвезька) або квадратні з орнаментом (горіх канадський).
колір :
- сосна норвезька;
- горіх канадський.
матеріал :
- корпус - ДСП ламінована;
- фасад - ДСП ламінована.
Розміри:
| Висота | 153 см |
| Ширина | 115 см |
| глибина | 37 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1530 мм |
| Глубина витрины | 370 мм |
| Ширина витрины | 1150 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 900 ₴
