Крісло GAMER Anyfix CHR68

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20265 400 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло GAMER Anyfix CHR68
Спортивне крісло GAMER Anyfix CHR68 - для тих, хто не уявляє свого життя без кіберспорту! Оригінальний дизайн, функціональний механізм, надійна база - все для комфортного сидіння. Крісло GAMER Anyfix CHR68 можна використовувати і для керівника, адже крім його яскравого дизайну, воно дуже зручне і відмінно підходить для тривалої роботи за комп'ютером. Крісло обладнане механізмом гойдання Anyfix з можливістю фіксації спинки під будь-яким кутом. База крісла - збірна металева хромована.
| Ширина сидіння | 505 |
|---|---|
| глибина сидіння | 520 |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1090 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1225 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 70 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 39 см |
| Глубина кресла | 52 см |
| Ширина кресла | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Подставка для ног | Нет |
- Цена: 5 400 ₴







