Стілець NICOLE SN chrome

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20263 039 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець NICOLE SN chrome
У модіфікафіі даного стільця колір каркаса хром.
Являє собою ідеальний виріб для кожного будинку.
Така модель безсумнівно стане головним атрибутом сучасного інтер'єру, адже її дизайн відрізняється елегантністю і граціозністю.
Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 860 |
| Висота від підлоги до сидіння | 450 |
| Висота спинки | 470 |
| Ширина сидіння | 525 |
| Глибина сидіння | 448 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 448 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
- Цена: 3 039 ₴




