Стілець MUZA chrome (BOX-2)

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 073 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Широкий і зручний стілець MUZA chrome (BOX-2) подарує вам комфортний відпочинок. Він виконаний на основі звареного металевого каркаса. Висока спинка має ергономічний вигин у поперековій області. Як варіанти оббивки є безліч різних матеріалів і квітів, які максимально підкреслять інтер'єр кухні ії ресторану. Пластикові заглушки на ніжках запобігають пошкодження підлоги. У даній модифікації рама стільця MUZA chrome (BOX-2) виконана в хромованому покритті.
| Ширина сидіння | 440 |
|---|---|
| глибина сидіння | 410 |
| Висота | 930 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
- Цена: 2 073 ₴


