Крісло MARTIN chrome

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 688 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Martin «Мартін» має міцну і стійку конструкцію, розмірами: ширина 54см, глибина 44,5см, висота 98,5 см, основою якої є металева хромована рама на 4 ніжках. На ніжках встановлені заглушки, вони забезпечать тихе переміщення стільця і вбережуть підлогове покриття від пошкоджень. Стілець має прямокутне сидіння і прямокутної форми високу м'яку спинку, оббиті якісним кожзамом і з вигином в поперековій області, що забезпечують додатковий комфорт користувачеві під час сидіння.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Новий Свiт |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 445 мм |
| Высота | 985 мм |
- Цена: 2 688 ₴
