Крісло ATLANT BX lux Anyfix PL64

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20266 270 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло "ATLANT BX LUX Anyfix PL64" українського виробництва буде доречно виглядати як в офісі, так і в домашньому кабінеті. Механізм гойдання "Anyfix" піклується про Ваш комфорт і регулює силу відхилення в залежності від ваги. Так само ви можете зафіксувати спинку в будь-якому положенні. Комфортна ширина і глибина сидіння дозволять вам зручно розташуватися в кріслі і працювати без втоми кілька годин.
| Висота | 125 см | |
| Ширина сидіння | 54,5 см | |
| глибина сидіння | 51 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 114 см |
| Глубина кресла | 51 см |
| Ширина кресла | 55 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | пластик |
- Цена: 6 270 ₴

