Крісло SLIM HB Anyfix CHR68

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20266 190 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Сучасне функціональне Крісло Slim Слим HB AnyfixCHR68 ECO-30 стане прекрасним доповненням до кабінету керівника. Особлива конструкція моделі і наявність спеціального механізму дозволяють проводити тривалий час за роботою, не відчуваючи втоми в спині.
Хрестовина і підлокітники Крісло Slim Слим HB AnyfixCHR68 ECO-30 виготовлені з високоміцного і зносостійкого матеріалу. Він витримує підвищене навантаження і не деформується.
Конструкція крісла доповнена сучасним механізмом - Anyfix. Його наявність в рази підвищує рівень функціональності і зручності меблевого елемента.
Розміри:
ширина - 490 мм,
глибина - 460мм,
висота - 1090-1200 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота сиденья в верхнем положении | 120 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 100 см |
| Глубина кресла | 46 см |
| Ширина кресла | 49 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | металл |
- Цена: 6 190 ₴


