Комп'ютерний стіл С-815 Матролюкс

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20266 300 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Такий кутовий комп’ютерний стіл для будинку та офісу, оскільки модель багатофункціональна й перетворить звичайну кімнату в офіс. Комп’ютерний монітор стоїть у кутку, на спеціальній підставці, що зручно для роботи й не обмежує в просторі. Полиця, що виїжджає під клавіатуру, також помістить комп’ютерну мишу. Для системного блоку передбачена кутова ніша-підставка. Таке розташування елементів дозволяє компактно поставити комп’ютер і залишити багато вільного місця для працюючої людини.
Кутовий комп’ютерний стіл С815 дозволяє мати всі необхідні документи під рукою. Для цього модель доповнено двома висувними полицями з телескопічними напрямними. Над висувними полицями є невелика ніша, куди поміститься малогабаритний принтер, щоб уся техніка, що працює з комп’ютером, була доступна .Також додає функціональності й кутова навісна секція над монітором. Вона складається із двох відкритих ніш і одного закритого відділення.
Кутовий комп’ютерний стіл С815 виготовляється із ДСП 16 мм і в стандартних кольорах: венге магія, дуб молочний, яблуня локарно, вільха темна, горіх лісовий, біле дерево, дуб сонома світлий, дуб сонома трюфель, ваніль, горiх болонiя темний, бiла аляска, антрацит.
- Розміри (ШхГхВ): 1245х850х1920 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1950 мм |
| Глубина | 853 мм |
| Длина | 1245 мм |
| Комплектация | |
| Навесные полки | Да |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Да |
| Шкаф-пенал | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 300 ₴


