Вішалка Новий Стиль Arizona

- Под заказ
Отправка с 31 мая 20261 660 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна вішалка ARIZONA - необхідний атрибут будь-якого офісного приміщення, кафе або домашньої передпокої. Дана модель лаконічна і підійде для будь-якого інтер'єру. Металева конструкція вішалки розбірна, є гачки для верхнього одягу, також тримачі для парасольок. Ніжки обладнані заглушками, які допомагають захистити підлогове покриття від пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новый Стиль |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1845 мм |
| Глубина | 408 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | алюминий |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Да |
- Цена: 1 660 ₴

