Модульна кухня серія Mirror Gloss

- Под заказ
Отправка с 25 мая 202629 900 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Кухні серії Мirror GLOSS - це чіткість ліній і простота геометрії, яка в повній мірі компенсується чудовою якістю фінішної обробки фасадів. Ідеально оброблені дзеркальні поверхні можуть поєднуватися в самих різних колірних комбінаціях. При цьому кольори можуть бути як контрастними, так і доповнюють один одного. Сірий, макіато, латте, білий, ваніль, чорний, бордо, - який би варіант ви не вибрали, ваш кухонний гарнітур буде виглядати ефектно, красиво і дорого.
Виготовлена в точній відповідності з вашими індивідуальними побажаннями, кухня Мirror GLOSS точно відобразить ваші смакові переваги і вимоги до функціонала. Вона однаково добре підійде як для просторого особняка, так і для скромного за розмірами приміщення; прекрасно впишеться і в сучасний класичний інтер'єр, і в технологічний хай-тек.
Стандартні кухні оснащуються звичайною бюджетною фурнітурою, газовими амортизаторами, емалірованними сушками, телескопічними напрямними.
При замовленні кухні можна обрати фурнітуру стандартну або покращену фірми BLUM для мякого і безшумного закривання.
Ціна вказана за кухонний гарнітур довжиною -3м. Висота верхніх елементів 900мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebel-Star |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Высота верхнего уровня | 900 мм |
| Высота нижнего уровня | 820 мм |
| Глубина верхнего уровня | 300 мм |
| Глубина кухонной столешницы | 600 мм |
| Глубина нижнего уровня | 470 мм |
| Длина верхнего уровня | 3000 мм |
| Длина нижнего уровня | 3000 мм |
| Толщина кухонной столешницы | 28 мм |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасад | ДСП покрытая пластиком |
- Цена: 29 900 ₴

