Тумба приліжкова 2S Avanti VMV

- Под заказ
Отправка с 16 мая 20261 585 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Тумба приліжкова 2S Avanti VMV приваблива і стильна, виробництва фабрики ВМВ Холдинг, стане відмінним доповненням вишуканої спальні. Тумбочка з двома висувними ящиками, забезпечує додаткове місце для зберігання . Корпус виготовлений з високоякісного ДСП, фасади з МДФ. Меблі Аванті VMV випускається в поєднанні кольорів білого і теплого відтінку деревини. Довгі металеві ручки інтегровані в краю фасадів, якісна і функціональна фурнітурою HAFELE, яка дуже зручна у використанні, і телескопічні направляючі повного висунення.
Колекція Аванті ВМВ є модульний набір елементів для створення індивідуального досконалого інтер'єру спальні.
Розміри
| Висота | 53,7 см |
| Ширина | 49,8 см |
| глибина | 39,7 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 54 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ ламинированный |
- Цена: 1 585 ₴



