Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 1D3S Avanti VMV привабливий і стильний, виробництва фабрики ВМВ Холдинг. Комод складається: з лівого боку одне закрите відділення з полицею всередині, з права три висувних ящика. Корпус виготовлений з високоякісного ДСП, фасади з МДФ. Меблі Аванті VMV випускається в поєднанні кольорів білого і теплого відтінку деревини, довгі металеві ручки інтегровані в краю фасадів, якісна і функціональна фурнітурою HAFELE, яка дуже зручна у використанні, і телескопічні направляючі повного висунення.
Розміри:
| Висота | 82,5 см |
| Ширина | 139,6 см |
| глибина | 41,3 см |
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 83 см |
- Цена: 4 110 ₴




