Стілець дерев'яний з м'якою оббивкою Чарлі

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 600 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Чарлі ідеально підійде для кухні в сучасному і стильному дизайні. Стілець має натуральний дерев'яний каркас, зроблений з масиву бука.
Габаритні розміри: • висота стільця 105 см
• висота сидіння 45 см
• ширина сидіння 46 см
• глибина сидіння 46 см
Матеріали: • каркас - масив бука;
• покриття - гіпоалергенний лак італійського виробництва;
• сидіння - оббите тканиною.
Колірна гамма стільця: * доплата за білий і колір слонової кістки +15%.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Высота | 1050 мм |
- Цена: 2 600 ₴
