Стілець дерев'яний з м'якою оббивкою Даніель 2

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 200 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Стілець Даніель 2 відрізняється своєю верхньою частиною, адже дизайнерське рішення зробити спинку у вигляді перетинають ліній, виглядає дуже цікаво в поєднанні з будь-яким дизайном. М'яке сидіння і міцні ніжки надають цій моделі впевненості.
Габаритні розміри: • висота стільця 96 см
• висота сидіння 45 см
• ширина сидіння 45 см
• глибина сидіння 44 див.
Матеріали: • каркас - масив бука;
• покриття - гіпоалергенний лак італійського виробництва;
• сидіння - оббите тканиною.
Колірна гамма стільця: * доплата за білий і колір слонової кістки +15%.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 960 мм |
- Цена: 2 200 ₴
