Стілець “Ель”, Віксель

- Под заказ
Отправка с 10 июня 20262 050 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Ель стане чудовим доповненням Вашої вітальні або кухні.
Його оригінальні форми без всяких сумнівів освіжать інтер’єр будь-якого приміщення.
Модель покрито гіпоалергенними італійськими лаками на водній основі.
Корпус стільця виготовлений з натурального дерева – масиву бука.
Розміри:
Висота: 78
Глибина: 43
Ширина: 43
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 780 мм |
- Цена: 2 050 ₴
