Двоярусне ліжко з додатковим спальним місцем Том і Джері

- Под заказ
Отправка с 10 июня 2026от 21 500 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоярусне ліжко Том і Джері що випускається ТМ Дрімка з додатковим висувним спальним місцем, виготовлене із масиву натурального бука, покрите італійським гіпоалергенним лаком. Ліжко комплектується гнутими буковими ламелями, які служать основою під матрац.
Габарити ліжка: більший на 6 см. від ширини і 9 см. від довжини спального місця
Матеріал: масив буку
Покриття:лак/емаль
Загальна висота ліжка: 185 см.
Висота захисного борта: 38 см.
Сторона входу: ліва, права, універсальна
- Конструкція ліжка складається з окремих ліжок, які можуть використовуватись як три одноярусні ліжка.
- За бажанням двоярусне ліжко комплектуються виїздними шухлядами :
- Драбинка розміщується під вибір клієнта.
Можлива додаткова комплектація:
- нижнім бортом безпеки
- шухлядами
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет | Бук |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 199 см |
| Ширина кровати | 86 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 185 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
- Цена: от 21 500 ₴


