Банкетка HALMAR ST-12 натуральний / сірий

- Под заказ
Отправка с 26 мая 20262 400 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Банкетка HALMAR ST-12 натуральний / сірий (V-CH-ST_12) виконана з масиву бамбука. М'яке відкидне сидіння обтягнуте міцною меблевою тканиною. Під сидінням можна зберігати ріжки для взуття, взуттєві креми та щітки. Передбачена полка для взуття або сумок. Модель не тільки порадує своєю практичністю, але і стане прикрасою інтер'єру вхідної зони.
| Розміри: | |
| Ширина | 60 см |
| глибина | 33 см |
| Висота | 50 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Высота | 500 мм |
- Цена: 2 400 ₴


