Кухня "Interno | Интерно" VIP Master

- Под заказ
Отправка с 10 июня 2026от 12 500 ₴/пог.м
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Кухня «Interno» – це фарбована матова поверхня з інтегрованою ручкою, яка в інтер’єрі сучасної кухні має водночас оригінальний та мінімалістичний вигляд.
Відсутність виступаючої фурнітури – це більша надійність та функціональність виробу. Суть інтегрованих ручок в тому, що у площині фасаду фрезерується паз, який грає роль звичайної ручки. Функціональність такого елемента – абсолютно не гірше накладних моделей. Вигляд монолітної конструкції фасаду та ручки – ідеально організовує простір сучасного стилю кухонь.
Завдяки горизонту ліній, фасади «Interno», навіть у невеликій кухні візуально розширюють простір, надають відчуття рівноваги, спокою та стилю.
Ціна вказана за 1м/п даної кухні без стільниці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | угловой |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Высота верхнего уровня | 720 мм |
| Высота нижнего уровня | 820 мм |
| Глубина верхнего уровня | 300 мм |
| Глубина нижнего уровня | 450 мм |
| Длина верхнего уровня | 1000 мм |
| Длина нижнего уровня | 1000 мм |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасад | крашеное МДФ |
- Цена: от 12 500 ₴/пог.м






