Ліжко з підйомним механізмом 160*200 з дерева в спальню Далі Люкс (Сосна) Арбор Древ

- Под заказ
Отправка с 31 мая 202620 200 ₴
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Ліжко "Далі Люкс з підйомним механізмом" - двоспальне ліжко з дерева фабрики Arbordrev.Ліжко виготовляється з натурального дерева .Каркас ліжка повністю виготовлений з щита сосни або бука.
Є варіанти кольорів дерева : 7 кольорів лаків+ біла фарба (доплата 15%)
Ця модель має оригінальну стійку від ніг і стійку від голови.
Ліжко комплектується підйомним механізмом, який оснащений двома пневматичними поршнями ( Газ-ліфт). Завдяки високому коробу ліжка, всередині у вас величезна площа для постілі.
Ліжко виготовляється з щита сосни або бука.
РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ
Довжина: 200 см
Ширина: 160,180 см
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Довжина: 218,4 см
Ширина: +7 см до ширини спального місця
Висота стійки від голови: 80 см
Висота стійки від ніг: 32 см
Порода деревини: сосна, бук
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі, товщиною 8 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 218 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
- Цена: 20 200 ₴


