Тумба для взуття Порто SFB3B БРВ

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20264 100 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба для взуття SFB3B ПОРТО БРВ з трьома відкидними дверцятами - елемент модульної системи Porto BRW від фабрики BRW-Україна в передпокій.
Розміри: шир. / Вис. / Гл. - 75/126 / 18,5 див.
Виготовляється в контрастному колірному поєднанні Джанні / сосна ларік. Характеризується інноваційним дизайном, ефектним забарвленням, строгими геометричними формами і невеликими круглими ручками, що підкреслюють унікальність елементів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БРВ-Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1260 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 4 100 ₴


