Комод KOM 1D1S «Порто»

- Под заказ
Отправка с 21 мая 20262 950 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод з модульної системи «Порто» від фабрики БРВ-Україна . Відрізняється строгими геометричними формами і невеликими круглими ручками які підкреслюють незвичайність елементів.
Контрастне поєднання двох ефектних кольорів: «джанні» і «сосни ларіко» створять неповторний інтер'єр. Виготовлена з високоякісного матеріалу – ламінованої ДСП.
Складається з висувного ящика і однодверного відділення з полицею усередині.
- Габаритні розміри:
Ширина: 535 мм
Висота: 785 мм
Глибина: 400 мм
- Матеріал:
Корпус — ламінована ДСП;
Фасад — ламінована ДСП.
- Колір: Джанні / Сосна ларико.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | БРВ-Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 54 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 79 см |
- Цена: 2 950 ₴


