Письмовий стіл Halmar NARVIK B-1

- В наличии
3 400 ₴
+380 (98) 311-39-39
Продавець-консультант Лілія
- +380 (98) 311-39-39Продавець-консультант Лілія
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Письмовий стіл НАРВІК Б-1 Халмар , в якому відкриті полиці з'єднані між собою чорною сталевою рамою, покритою порошковою фарбою, зі стільницею з шпонованого меблевого щита, стилізованого під дуб сонома. Стіл являє собою поєднання мінімалізму, індустріального та класичного стилів, що робить його підходящим для більшості приміщень і офісів.
розміри :
- Глибина (см)64
- Ширина (см)120
- Висота (см)120
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 740 мм |
| Глубина столешницы | 640 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
- Цена: 3 400 ₴

